• T +48 737 424 616
  • E niebyleco@outlook.com

Cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego chętnie odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wątpliwości. Współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz zdolnymi freelancerami — daj znać — wspólnie zrealizujemy ciekawy projekt.

profil

Twórcze rozwiązania
& kreatywne pomysły.

Wszystko co możemy zaproponować to wysokiej jakości projekty, innowacyjne i trwałe rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz wsparcie na każdym etapie wykonywanego projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje odznaczały się maksymalną funkcjonalnością, elastycznością oraz przejrzystością. Pamiętamy o tym, że wszystkie składowe projektu mają znaczenie.

Proces realizacji projektu

Realizujemy usługi o różnym zakresie oraz stopniu złożoności. Każdy projekt jest inny i niesie za sobą unikalne wyzwanie, dlatego nie posiadamy jednego ogólnego procesu, zgodnie z którym pracujemy.

Technologia.

Nowoczesne realizacje na potrzeby sieci wymagają doskonałej znajomości aktualnych technologii oraz dużej dbałości o szczegóły. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, możemy zapewnić wysoką jakość oraz trwałość i stabilność wykonanych przez nas rozwiązań webowych.

Strony www

Od prostych rozwiązań po złożone serwisy internetowe. Wykonujemy strony korporacyjne, witryny produktowe, foldery oraz strony okolicznościowe.

Responsywne strony www (RWD)

Nowoczesne rozwiązanie projektowe, dzięki któremu strona wygląda poprawnie również na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do profilu działalności Państwa firmy. Automatyzujemy procesy sprzedaży oraz obsługi Klienta.

Rozwiązania CMS

Wdrażamy elastyczne oraz proste w obsłudze projekty webowe w oparciu o sprawdzony i popularny system zarządzania treścią (CMS) WordPress.

Szablony aukcji internetowych

Wykonujemy szablony aukcji dla najpopularniejszych platform aukcyjnych w kraju. Projekt przygotowywany jest w oparciu o ścisłe wytyczne zleceniodawcy.

Newsletter

Przygotowujemy szatę graficzną newsletter w formie drukowanej oraz elektronicznej. Realizujemy usługi o różnym zakresie oraz stopniu złożoności.

Kreacja.

Kreacja to szkielet i serce każdego dobrego projektu. Przekształcamy założenia projektowe i koncepcje na gotowy produkt wizualny. Przygotowujemy projekty graficzne, które dzięki skutecznym procesom zyskują pożądany i docelowy wygląd. Pamiętamy, że każdy detal projektu ma znaczenie.

Projektowanie elementów graficznych

Opracowujemy layout oraz poszczególne komponenty interfejsu stron internetowych. Wykonujemy projekty aplikacji, ilustracje, grafiki i inne elementy graficzne.

Logo

To podstawowy elementem identyfikacji wizualnej, niezbędny w celu budowania wyrazistości firmy. Projektując logo odzwierciedlamy cechy marki.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy rozbudowane i mniej złożone systemy tożsamości wizualnej, określające sposób oraz formę komunikacji Twojej firmy z otoczeniem.

Materiały reklamowe

Przygotowujemy materiały reklamowe na potrzeby sieci oraz druku. Katalogi reklamowe, ulotki, plakaty, foldery, banery to tylko część naszej oferty.

Fotografia produktowa

Oferujemy pełną realizację sesji zdjęć produktowych realizowanych na potrzeby druku i publikacji w sieci oraz na aukcjach internetowych.

Projekty okolicznościowe

Wykonywane przez nas projekty dostosowujemy do indywidualnych wymagań stawianych przez naszych klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje.

Wsparcie.

Chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem oraz małymi sugestiami. Nie zostawimy Cię samotnego w technologicznym gąszczu. Pomożemy przy rejestracji nowej domeny, podpowiemy podczas wyboru planu hostingowego, wspólnie wykonamy działania tuż po wdrożeniu nowego projektu.

Administracja stron www

Zajmujemy się administrowaniem oraz zarządzaniem istniejącymi produktami internetowymi. Zapewniamy stabilność i dalszy rozwój istniejącej witryny.

Modernizacja witryn

Realizacje internetowe wymagają nowoczesnych technologii. Pomagamy w aktualizacji projektów do obecnie panujących standardów sieciowych.

Kampanie AdWords

Dobrze przemyślana kampania pozwoli przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online oraz zachęcić klientów do powrotu. Pomożemy Ci w tym.

Marketing spersonalizowany

Masowa informacja o produkcie czy usłudze docierająca do przypadkowych odbiorców jest dziś normą. Pomożemy Ci dotrzeć z komunikatem do wyselekcjonowanego adresata.

Pomoc techniczna

Jeżeli z jakichś przyczyn Twoja strona internetowa wyświetla się niepoprawnie, masz problemy z działaniem skryptu lub modułów na swojej witrynie. Skontaktuj się z nami już teraz.